ראשי » מבצע חגים 2019 » האיש המת

מבצע!

האיש המת

תרגום: אסף כהן / עריכה: תלמה פרויד

מס' עמודים: 272 / תאריך יציאה: יולי 2019

דאנאקוד: 249-50676 / מסת"ב: 978-965-540-880-5

₪74.00   59.20 51.80
Name Range Discount
מבצע שבוע הספר 2022 1 - 1 12.5 %
מבצע שבוע הספר 2022 2 - 2 25 %
מבצע שבוע הספר 2022 3 - 10 37.5 %

על הספר

על הספר

האיש המת הוא סיפור מקורי ונוגע ללב להפליא, שנחקק בזיכרון. נורה גולד ניחנה בכישרון לגולל סיפור, ויכולתה להוליך אותנו בנופיה המרצדים והמורכבים של האהבה משתקפת ביד אומן בתיאורי הנוף הישראלי. זהו סיפור שנשזר במקוריות מרהיבה, עם ניגון קורן שעולה מבין המארג העשיר שהוא טווה.

-ג’יי נויגבורן, מחבר Imagining Robert, Max Baer and the Star of David, ועוד

 

האיש המת הוא סיפור נהדר. איב, מלחינה אחוזת אובססיה לאהוּב שעזב, שואבת אותנו אל מעמקי סיפור הצמיחה שלה, הודות לכתיבה מלאת התבונה והחמלה של המחברת נורה גולד. הסיפור המרתק הזה הוא קריאת חובה לכל מי שמתעניין במורכבותם של היחסים בין גברים ונשים, וברדיואקטיביות המסתורית של האהבה.

-סוזן ויידמן שניידר, עורכת ראשית, Lilith Magazine

 

האיש המת של נורה גולד הוא סיפור מרטיט על התמודדות של אישה עם אהבה ואובדן, וכיצד היא נעזרת באמנות שלה – במוזיקה שלה – כדי לבטא ולרפא את האפלה שאפפה אותה. זהו סיפור נפלא על נחישות, על יכולתה של הרוח האנושית לתקן ולהושיע את עצמה, ויתרה מכך – לגבור על החושך ועל אבני הנגף הנקרות בדרכה.

-ג’וזף קרטס, מחבר Gratitude וחיי הנצח של הכוכבים

 

 

נורה גולד כותבת בכישרון מעורר התפעמות. היא הדבר האמיתי.

-ג’ורג’ ג’ונס, סופר, משורר ועיתונאי

 

כתיבתה של נורה גולד יפהפייה, מלאת כנות ועשירה בניואנסים. האיש המת הוא רומן אינטליגנטי על אהבה ואמנות, ועל התשוקות שמזינות אותן. הרומן, המתרחש בישראל בת זמננו, מצייר דיוקן של מלחינה מוכשרת ואחוזת אובססיה, ומציע הצצה נדירה אל העולם המרתק של המוזיקה היהודית המקודשת.

-איילת צברי, מחברת המקום הכי טוב בעולם

 

האיש המת הוא רומן סוחף על אישה אובססיבית. איב, מלחינה של מוזיקה דתית ומטפלת באמצעות מוזיקה, מודעת היטב לאימרה: ‘רופא, רפא עצמך’, אך נראה שהיא אינה מסוגלת לעשות זאת. 
מסיבה עלומה, היא – אישה הגיונית, בעלת מקצוע ואינטליגנטית – אינה מסוגלת להתאושש מפרשיית האהבים הקצרה שקיימה חמש שנים קודם עם מבקר מוזיקה בעל שם עולמי בשם ג’ייק. היא גם אינה מצליחה לסיים את היצירה המוזיקלית שבחיבורה החלה סמוך לאותה עת.

האובססיה שלה סביב ג’ייק היא חידה לחבריה של איב וגם לה עצמה. בניסיון לשים את הפרשה מאחוריה, היא שבה לישראל, הארץ שבה פרחה אהבתם, שג’ייק עדיין מתגורר בה. שם היא מבקרת שוב במקומות שאותם נהגו לפקוד ובהדרגה, המסתורין האפלולי שליווה את יחסיהם המורכבים, מתגלה.
זהו רומן יפהפה, רצוף מוזיקה ועוסק בנושא האהבה, הצער, האובדן ובכוחה של האמנות.

חוות דעת (0)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה על “האיש המת”

האימייל לא יוצג באתר.