ראשי » סיפורת » רישום מתכסה ברישום

רישום מתכסה ברישום

מס' עמודים: 104 / תאריך יציאה: 2016

דאנאקוד: 249-50398 / מסת"ב: 978-965-540-593-4

נקה

  • מודפס
    ₪64.00 ₪51.20

  • דיגיטלי
    ₪29.00

גב הספר

גב הספר

“הכרַת הגַן.

כשאדם וחוה יצאו מגן עדן אל הארץ הגדולה שהקיפה אותו, הם יכלו בוודאי לראות בעיני רוחם את הגַנים הרבים שיקימו בה, כך שלא היו צריכים להצטער מאד בגלל הגירוש.”

ספר ייחודי זה מאגד מקבץ נבחר של רשימות, שנכתבו משנת 2012 ופורסמו בבלוג האינטרנט: “רישום מתכסה ברישום”.

הוא מייצג את הניסיון לרשום ביד אמן את ריבוי הפנים של המציאות והאמנות ולחשוף את השכבות והרבדים השונים המרכיבים אותן.

עצמתו של הספר היא בהתפרשׂותו על פני תחומים רבים ומגוונים, בזוויות הראייה המקוריות שהוא מציע ובכך שהוא מאפשר מבט חובק ומקיף על התופעות, שכן “הכרת הגן” היא גם הכרת העולם עצמו.

שלושת ספריה הקודמים של נעמי ולך: הגדרת הצמחים, כרישום התקבצות העלים וכל מה שיש בעולם, יצאו בהוצאת כרמל. רישום מתכסה ברישום הוא ספרה הרביעי.

דבורה חיץ

מתוך הספר

מתוך הספר

ציוּר של ציניוֹת מימי נעורַי.

לא געגועים, לא הרצון לדעת מה בדיוק היה אז, שבוודאי היה ביום קיץ, אחרי שהציניוֹת נקטפו והושׂמו באחד מחדרֵי הבית, אלא בעיקר זיכרון של משפט שקראתי באיזה ספר על נער שהיה טועם בלשונו את הצבעים שבקצה המכחול כשהיה מצייר, בוודאי בגלל הרגשת המוחשיוּת העצומה של הצבעים.

הכרַת הגַן.

כשאדם וחוה יצאו מגן עדן אל הארץ הגדולה שהקיפה אותו, הם יכלו בוודאי לראות בעיני רוחם את הגַנים הרבים שיקימו בה, כך שלא היו צריכים להצטער מאד בגלל הגירוש.

לא סיפור קצר.

אחרי הצהריִם, בזמן שר’ ואני דיברנו על כתיבת סיפורים קצרים, טלפנה שׂרה מהבנק בניו יורק, ושאלה לשלומי. הודיתי לה ואמרתי, די בסדר. איך את מרגישה, היא שאלה עוד. לרגע חשבתי שאולי היא איזו קרובת משפחה שלנו, ושאלתי אם היא שׂרה מהבנק. היא אמרה שכן. אחר כך אמרתי שכדאי שתדבר עם ד’ על ענייני החשבון בבנק. מה שלומו, היא שאלה. הוֹ, הוא ממש לידך עכשיו, בטוֹרוֹנטו, אמרתי.

חוות דעת (0)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה על “רישום מתכסה ברישום”

האימייל לא יוצג באתר.