ראשי » סיפורת » עידן הקולות כבר החל

עידן הקולות כבר החל

₪79   63.20

גב הספר

גב הספר

“כל עוד היה נעוץ המקדח בראש שלי, היה העולם שרוי בשלווה גדולה ונעימה… כל עוד אטם מכשיר הקידוח את החור יכולת, אלפונסו, להיזכר במנגינות שעטפו את סוף השבוע שלך… אך כשחיבר גשר של אוויר בין מוחי לבין חלל העולם השקט סירב להגיע. חדר הניתוח התמלא בקריאות בשפות משונות: קריאות קרב במונגולית; זעקה בפולנית, “הו אלוהים, בשביל מה הבאת אותי לעולם שכזה, כדי שאסבול?”, קריאה באנגלית, במבטא איטלקי שרמנטי: “אני מכונת סקס”. המוניטורים השתוללו משמחה.”
עידן הקולות כבר החל הוא סיפור על ילד שהפך חירש עקב אירוע טראומטי שפקד אותו ואת הכפר שבו גדל. כעבור עשר שנים, לאחר נדודים ובדידות, שב הנער אל כפרו בהרי הפירנאים כשהוא אוחז בראשו וזועק: ‘הקולות’. במהלך ניתוח בראשו, מגייס הנער את כל קולות העולם כדי לשוב לאותו רגע קשה מלפני עשור, שם מתכנסים ההומור והכאב, ומתאחדות הפנטזיה והמציאות לכלל תמונה רב ממדית ומרגשת של עולמו.

אלי אילון

אלי אילון

אלי אילון, דוקטור בפילוסופיה וראש מכון פילוהרמוני לייעוץ פילוסופי אסטרטגי. מספריו הקודמים: הרומן ‘קריסטל בגדד’ (כרמל 2008); המסה הפילוסופית ‘יצירה עצמית: חיים אדם ויצירה על פי ניטשה’ (מאגנס, 2005); וכן הספרים לנוער: ‘כינור הקסמים’ (גוונים, 2009), ‘הילדים מעיר היהלומים’ (גוונים, 2010) ו’המורלוקים במופע מסעיר’ (גוונים, 2010).

חוות דעת (0)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה על “עידן הקולות כבר החל”

האימייל לא יוצג באתר.